Зміни у земельному ринку

Державні органи повідомляють, що відкритий продаж земельних ділянок буде можливий з 2019 року. Ця тема про продаж земель сільськогосподарського призначення фізичним та юридичним особам піднімається вже 10 років. Зараз уряд вирішує питання з Глобальним банком, щоб процедура передачі землі була модернізована.

Коли Президент перебував у Туреччині в 2019 році, він зазначив, що початок трансформації земель буде в 2019 році, а в 2020 році в Україні буде створений так званий ринок землі чудової якості. Експерти підрахували, що під це буде виділено близько 40 мільйонів гектарів.

Продаж акцій була немислима протягом тривалого часу через те, що не було чіткого, законодавчо закріпленого алгоритму торгівлі. Також були прогалини в галузі земельного права, що спричинило зловживання в аграрній галузі. Чудова новина полягає в тому, що легко зробити продаж акцій абсолютно прозорою, спеціальна електронна система Прозорро була запущена в 2016 році. Сьогодні приймати участь в різноманітних торгах можна на сайті УУБ uub.in.ua.

Призначення цієї електронної системи полягає в тому, що всі операції укладаються без великих витрат часу, а також для того, щоб дозволено відстежувати, як продається лише державне майно, а також приватна власність. Якщо ми уважніше розглянемо систему, то стане ясно, що всі її учасники мають рівний доступ до ексклюзивних активів та джерел, що продаються на публічних торгах. Такий підхід дозволяє зробити так, щоб у системі не було шахраїв та фірм-одноденців, а це означає, що в майбутньому дозволено гарантувати безпеку аграрного сектору.

Переваги зміни ринку землі

Жителів села, безсумнівно, хвилює така легка процедура продажу землі. Вони припускають, що це призведе до появи сільськогосподарських монополістів, які будуть диктувати свої дані. У випадку, якщо учасник торгів хоче реалізувати земельну ділянку, або придбати її за підтримки електронної платформи, тоді кожна інформація про цю операцію буде прозорою не тільки для держави, соціального контролю, кореспондентів, журналістів, а й для всі зацікавлені жителі. А власнику акцій продаж їх через аукціон допоможе отримати величезний дохід, адже працівники біржі будуть допомагати та консультувати з будь-яких питань.

Related Post

Грамотный выбор мебели для дома

Для того чтобы создать в доме высокий уровень комфорта, функциональности и практичности, нужно правильно определиться с выбором мебели. Грамотно выбранная мебель может многое рассказать о вкусе и даже о статусе

Особенности онлайн телевидения, разнообразие каналов и выгодные условия онлайн ТВ

Для людей, которые много времени проводят на просторах интернета, предлагаем смотреть ТВ онлайн. Они смогут оценить по достоинству наш сайт. Ведь многие пользователи отходят от просмотров телевизора, предпочитая для ознакомления

Как выбрать кухонную мойку: о чем нужно знать?!

Выбор мебели и техники для кухни – это не так просто, как многим может показаться изначально. Кухонная мойка – это одна из тех приспособлений, без которого на кухне никак не