Зміни у земельному ринку

Державні органи повідомляють, що відкритий продаж земельних ділянок буде можливий з 2019 року. Ця тема про продаж земель сільськогосподарського призначення фізичним та юридичним особам піднімається вже 10 років. Зараз уряд вирішує питання з Глобальним банком, щоб процедура передачі землі була модернізована.

Коли Президент перебував у Туреччині в 2019 році, він зазначив, що початок трансформації земель буде в 2019 році, а в 2020 році в Україні буде створений так званий ринок землі чудової якості. Експерти підрахували, що під це буде виділено близько 40 мільйонів гектарів.

Продаж акцій була немислима протягом тривалого часу через те, що не було чіткого, законодавчо закріпленого алгоритму торгівлі. Також були прогалини в галузі земельного права, що спричинило зловживання в аграрній галузі. Чудова новина полягає в тому, що легко зробити продаж акцій абсолютно прозорою, спеціальна електронна система Прозорро була запущена в 2016 році. Сьогодні приймати участь в різноманітних торгах можна на сайті УУБ uub.in.ua.

Призначення цієї електронної системи полягає в тому, що всі операції укладаються без великих витрат часу, а також для того, щоб дозволено відстежувати, як продається лише державне майно, а також приватна власність. Якщо ми уважніше розглянемо систему, то стане ясно, що всі її учасники мають рівний доступ до ексклюзивних активів та джерел, що продаються на публічних торгах. Такий підхід дозволяє зробити так, щоб у системі не було шахраїв та фірм-одноденців, а це означає, що в майбутньому дозволено гарантувати безпеку аграрного сектору.

Переваги зміни ринку землі

Жителів села, безсумнівно, хвилює така легка процедура продажу землі. Вони припускають, що це призведе до появи сільськогосподарських монополістів, які будуть диктувати свої дані. У випадку, якщо учасник торгів хоче реалізувати земельну ділянку, або придбати її за підтримки електронної платформи, тоді кожна інформація про цю операцію буде прозорою не тільки для держави, соціального контролю, кореспондентів, журналістів, а й для всі зацікавлені жителі. А власнику акцій продаж їх через аукціон допоможе отримати величезний дохід, адже працівники біржі будуть допомагати та консультувати з будь-яких питань.

Related Post

Покупка велотренажера

Велотренажеры помогут сбросить лишний вес и увеличить силу ног, не покидая гостиной. Но стоит убедиться, что известно, на какие функции следует обратить внимание при покупке.

Перспективний ринок торгів ресурсів державного резерву

Кожна країна має певний державний резерв, котрий дозволяє їй впевнено переживати різноманітні проблемні ситуації. Цей резерв складається із тих чи інших ресурсів, що мають стратегічне значення для вказаної країни. На

Принципы работы аппаратов плазменной резки

При необходимости выполнения точного реза рекомендуется выбрать плазменный резак. Это оборудование специального назначения, способное работать с различными типами сплавов и металлов. Плазморез обеспечивает качественный точный рез, не нуждающийся в дополнительной